PERK õpperakendus

Lähiaastatel planeeritakse kaluri kalapüügiloa alusel kalapüügi korraldamisel üle minna andmete elektroonilisele esitamisele PERK nutirakenduse kaudu. Kalanduse Teabekeskuse poolt on ette valmistatud ja kodulehel leitav PERK õpperakendus, kus on võimalik kõigil katsetada ja anda tagasisidet rakenduse kasutamisel tekkinud probleemidest ja kitsaskohtadest.

Rakendus on leitav siit https://perk.kalateave.ee/

Sisselogimine: kasutajaks tuleb panna kas user1 või user2 ning mõlemal juhul on parooliks  r4RKqW1 (user1 on alustamine täitsa nullist st. minu seaded jne tuleb endal täita; user2 puhul on eelseadistused tehtud ja saab alustada püügireisiga). PERK täitmisel on abiks infomullid. Nendele klikates tuleb info sinisel taustal. Sinisele  taustale uuesti klikates infoväli kaob.

Valminud on ka PERK õpperakenduse õppevideo, kättesaadav siit: https://www.kalateave.ee/et/materjalid/perki-opperakendus

Kui jääte rakenduse kasutamisel hätta, saate abi paluda PTA piirkonda teenindavate kalapüügikorralduse ametnikelt või Kalanduspiirkondadest (olemas seade, kus saab kasutada õpperakendust).

Scroll to Top